Nagyon sajnálom,hogy eddig nem írtam! De nagy újság van! Jött egy cserediák lány! És Őt kellett korepetálnom és mindennap 6-kor érek haza. A csaj vietnami,de már angolosítva van a neve
A csaj adatai:
Neve(angolosított):Rani Dolomnicha
Kor:16
Haja: barnás
Szeme:fekete
Nem nagyon bírom,mert mindig azt mondja,hogy ,,ezt én még nem szoktam meg".És csak Elandorával hajlandó barátkozni.Én meg kémiából korepetálom.Hát remélem majd megszokja a ,,memphisi életet"
Ő Rani
Coralina
2013. április 26., péntek
2013. április 22., hétfő
Ma volt a Föld napja ezért a mi sulinknak is szemetet kellett szedni.Persze Adam már az elején elkezdte:
-Tegyük bele Briant!!
Hát igazából mindenki rázárta volna kukát!
De a lényeg,hogy anyuci kis elkényesztetett libái közben csak nyafogtak.A barátnőmmel Emilyvel ezt nem néztük jó szemmel,ezért a zsákból kicsit ráöntöttünk egy kis szemetet a cipőjükre.Hát máris elkezdtek sikongatni!Vicces volt!Lehet Ninck már fel is tette a youtub-ra
-Tegyük bele Briant!!
Hát igazából mindenki rázárta volna kukát!
De a lényeg,hogy anyuci kis elkényesztetett libái közben csak nyafogtak.A barátnőmmel Emilyvel ezt nem néztük jó szemmel,ezért a zsákból kicsit ráöntöttünk egy kis szemetet a cipőjükre.Hát máris elkezdtek sikongatni!Vicces volt!Lehet Ninck már fel is tette a youtub-ra
2013. április 21., vasárnap
2013. április 20., szombat
Miután ,,beköltöztettük" átmentem Elenához,hogy megnézzem a könyveit.Mindig rejtélyekről ír és nekem ez nagyon tetszik!Mondta,hogy nyugodtan átjöhetett volna Bes is.Mondtam ha akarja akkor majd holnap átmegyünk hozzájuk.De kérte,hogy 7 előtt menjünk,mert vendégés lesz.Aztán megláttam,hogy egy szép díszes könyv van a polcám.Megkérdeztem mi az.Azt monda,hog az még üres,nem írt még bele.Nekem nagyon megtetszett a napló
Így néz ki a napló
Így néz ki a napló
Anyu beleegyezett,hogy Bes nálunk aludjon!És lehet itt lesz egész héten mivel nagyon nagy a hiba.Addig is együtt megyünk suliba egyett jövünk haza.Tök szupi lesz!Sőt apu szerzett az egyik munkatársától egy tök király matracot.Pedig aludhatott volna az ágyamba és éb aludtam volna a régi matracunkon.Vagy fordítva.A szülei végtelenül hálásak voltak azért,mert befogadtuk Best.Ők most azt hiszik,hogy az ,,adósaink",anyu ezért folyton mondja neki,hogy nem.
Ő Bes
Ő Bes
Átjött a szomszéd lány Elena, és megkérdezte nem megyek-e el vele kutyát sétáltatni.Nagyon unatkoztam és igent mondtam.Igazából nagyon jót dumáltam vele megtudtam,hogy van egy Rich nevű pasija.És nagyon szereti az állatokat és mondta,hogy nagyon szeret írni.Megígértem neki,hogy átmegyek még ma hozzájuk és elolvasok párat. Ekkor megszólalt a mobilom,jött egy SMS-em.
Cora,nagy baj van!!Hívj vissza azonnal! Bes
-Bocs,el kell intéznem egy telefont-mondtam kissé idegesen Elenának
-Persze nyugottan-mondta Elena
-Szia Bes! mi van?-kérdeztem eléggé feszülten
-Csőtörés az van-mondta Bes
És az egész lakás teljesen felázott.
Tudom illetlen kérés, de nálatok aludhatnék max 2 napig,mert addig nem mehetek vissza.A szüleim próbálnak "elszállásolni",mert nem akarják,hogy itt aludjak.
-Hát persze!,csak előbb megkérdezem anyut-mondtam én
-Anyukám felhívja ha az úgy neked jobb!-jó feleltem
-Mi a baj?-kérdezte Elena
-Bocsáss meg,de haza kell mennem,mert a barátnőmnél csőtörés van és nálunk fog "lakni" egy ideig
-Persze,persze menj csak!-mondta Elena
Ő Elena
Ő pedig a kutyusa Holly
Cora,nagy baj van!!Hívj vissza azonnal! Bes
-Bocs,el kell intéznem egy telefont-mondtam kissé idegesen Elenának
-Persze nyugottan-mondta Elena
-Szia Bes! mi van?-kérdeztem eléggé feszülten
-Csőtörés az van-mondta Bes
És az egész lakás teljesen felázott.
Tudom illetlen kérés, de nálatok aludhatnék max 2 napig,mert addig nem mehetek vissza.A szüleim próbálnak "elszállásolni",mert nem akarják,hogy itt aludjak.
-Hát persze!,csak előbb megkérdezem anyut-mondtam én
-Anyukám felhívja ha az úgy neked jobb!-jó feleltem
-Mi a baj?-kérdezte Elena
-Bocsáss meg,de haza kell mennem,mert a barátnőmnél csőtörés van és nálunk fog "lakni" egy ideig
-Persze,persze menj csak!-mondta Elena
Ő Elena
Ő pedig a kutyusa Holly
Hát nagyon csúcs volt a film! Azután még dumáltunk Emilyvel és persze nagyokat röhögtünk.Ekkor egy csaj csöngetett és egy metszőollót kért.Emilyék szomszédja a lány Zara.Emily megkérdezte tőlünk,hogy nem baj-e ha marad.Lila nagyon örült,mert szeret új barátokat szerezni.
Megbeszéltük,hogy kedd délután találkozunk a Princess-ben.A Princess a legkirályabb bár! Mindenki oda szokott menni tanítás után.
Ő a képen Zara
Megbeszéltük,hogy kedd délután találkozunk a Princess-ben.A Princess a legkirályabb bár! Mindenki oda szokott menni tanítás után.
Ő a képen Zara
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)






