2013. április 26., péntek

Nagyon sajnálom,hogy eddig nem írtam! De nagy újság van! Jött egy cserediák lány! És Őt kellett korepetálnom és mindennap 6-kor érek haza. A csaj vietnami,de már angolosítva van a neve
A csaj adatai:
Neve(angolosított):Rani Dolomnicha
Kor:16
Haja: barnás
Szeme:fekete
Nem nagyon bírom,mert mindig azt mondja,hogy ,,ezt én még nem szoktam meg".És csak Elandorával hajlandó barátkozni.Én meg kémiából korepetálom.Hát remélem majd megszokja a ,,memphisi életet"
                                             Ő Rani

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése