Coralina
2013. április 19., péntek
Sziasztok én Cora vagyok! Most kezdtem a gimit.Elmesélem nektek néhány vicces és fura és egyszerűen észbontó dolgokat
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése