Miután ,,beköltöztettük" átmentem Elenához,hogy megnézzem a könyveit.Mindig rejtélyekről ír és nekem ez nagyon tetszik!Mondta,hogy nyugodtan átjöhetett volna Bes is.Mondtam ha akarja akkor majd holnap átmegyünk hozzájuk.De kérte,hogy 7 előtt menjünk,mert vendégés lesz.Aztán megláttam,hogy egy szép díszes könyv van a polcám.Megkérdeztem mi az.Azt monda,hog az még üres,nem írt még bele.Nekem nagyon megtetszett a napló
Így néz ki a napló

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése