Anyu beleegyezett,hogy Bes nálunk aludjon!És lehet itt lesz egész héten mivel nagyon nagy a hiba.Addig is együtt megyünk suliba egyett jövünk haza.Tök szupi lesz!Sőt apu szerzett az egyik munkatársától egy tök király matracot.Pedig aludhatott volna az ágyamba és éb aludtam volna a régi matracunkon.Vagy fordítva.A szülei végtelenül hálásak voltak azért,mert befogadtuk Best.Ők most azt hiszik,hogy az ,,adósaink",anyu ezért folyton mondja neki,hogy nem.
Ő Bes

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése