Átjött a szomszéd lány Elena, és megkérdezte nem megyek-e el vele kutyát sétáltatni.Nagyon unatkoztam és igent mondtam.Igazából nagyon jót dumáltam vele megtudtam,hogy van egy Rich nevű pasija.És nagyon szereti az állatokat és mondta,hogy nagyon szeret írni.Megígértem neki,hogy átmegyek még ma hozzájuk és elolvasok párat. Ekkor megszólalt a mobilom,jött egy SMS-em.
Cora,nagy baj van!!Hívj vissza azonnal! Bes
-Bocs,el kell intéznem egy telefont-mondtam kissé idegesen Elenának
-Persze nyugottan-mondta Elena
-Szia Bes! mi van?-kérdeztem eléggé feszülten
-Csőtörés az van-mondta Bes
És az egész lakás teljesen felázott.
Tudom illetlen kérés, de nálatok aludhatnék max 2 napig,mert addig nem mehetek vissza.A szüleim próbálnak "elszállásolni",mert nem akarják,hogy itt aludjak.
-Hát persze!,csak előbb megkérdezem anyut-mondtam én
-Anyukám felhívja ha az úgy neked jobb!-jó feleltem
-Mi a baj?-kérdezte Elena
-Bocsáss meg,de haza kell mennem,mert a barátnőmnél csőtörés van és nálunk fog "lakni" egy ideig
-Persze,persze menj csak!-mondta Elena
Ő Elena
Ő pedig a kutyusa Holly


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése