2013. április 19., péntek

Ma megint egy átlagos péntek volt. Azaz....Irodalom órán Nick már megint hülyült.Után tízóraiztunk és elkezdtek Adam-mal almákat dobálni.Az egyik az ablakpárkányra ment,és összetört.Mindenki röhögött.Aztán bejött Mrs.Renolds aki nem volt nagyon kiakadva csak fel kellett a fiúknak takarítani.De az a vicces,hogy a padtársammal Katey-val csak néztük.Pedig úgy beszálltam volna!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése