Hát nagyon csúcs volt a film! Azután még dumáltunk Emilyvel és persze nagyokat röhögtünk.Ekkor egy csaj csöngetett és egy metszőollót kért.Emilyék szomszédja a lány Zara.Emily megkérdezte tőlünk,hogy nem baj-e ha marad.Lila nagyon örült,mert szeret új barátokat szerezni.
Megbeszéltük,hogy kedd délután találkozunk a Princess-ben.A Princess a legkirályabb bár! Mindenki oda szokott menni tanítás után.
Ő a képen Zara

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése