Coralina
2013. április 20., szombat
Ma átmegyünk Emilyhez,hogy megnézzük a Hajnalhasadás 2-t.Jön velem Bes,Lila,és Katey is.Sajnos Melissa nem tud jönni,mert elutaznak.Majd megírom milyen volt!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése