Ma volt a Föld napja ezért a mi sulinknak is szemetet kellett szedni.Persze Adam már az elején elkezdte:
-Tegyük bele Briant!!
Hát igazából mindenki rázárta volna kukát!
De a lényeg,hogy anyuci kis elkényesztetett libái közben csak nyafogtak.A barátnőmmel Emilyvel ezt nem néztük jó szemmel,ezért a zsákból kicsit ráöntöttünk egy kis szemetet a cipőjükre.Hát máris elkezdtek sikongatni!Vicces volt!Lehet Ninck már fel is tette a youtub-ra

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése